Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Bălți

Descrierea poziției vacante

Crințe față de candidat:

  • Cunoștințe PC la nivel de utilizator;
  • Exeprienţă de muncă minimum este un avantaj;
  • Responsabilitate, punctualitate.

Responsabilități de bază:

  • Efectuarea operațiunilor de casă;
  • Interacțiune cu clienții companiei.

Beneficii:

  • Oportunități de creștere în carieră în cadrul unei companii prestigioase;
  • Posibilitate de evoluție profesională;
  • Salariu motivant;
  • Locul de muncă: str. N. Iorga 6/1, or. Balti.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa de e-mail: cadre@dalmors-grup.md.
Telefon: [vezi telefon]060 517737

Trimite CV

Despre companie

Компания «Dalmors-Grup» SRL была основана в 2006 году, специализируется на продажи рыбы и морепродуктов на молдавском рынке. На протяжении многих лет мы добивались того, чтобы наши свежие морепродукты и рыба отвечали всем стандартам качества и безопасности, всем потребностям и предпочтениям наших клиентов.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Număr de contact:
Pagina web:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?