Publicat Recent

Montator sisteme de securitate

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Angajăm montator pentru realizarea lucrărilor de instalare a sistemelor de securitate

Cerințe:

  • experiență în domeniul instalațiilor electrice (montaj cablu, montaj canal cablu, conexiuni);
  • studii medii profesionale de profilconstituie un avantaj;
  • capacitatea de citire a unui plan de lucru pentru traseele de cabluri;

Descriere job și responsabilități:

  • montarea cablajului, conexiunilor, echipamentelor pentru sisteme de securitate;
  • instalarea, programarea sistemelor de securitate

Condiții de muncă:

  • pachet social deplin;
  • oportunități de dezvoltare profesională

Despre companie

Compania ”ISS SISTEM” SRL oferă o gamă completă de servicii ce țin de SISTEMELE DE SECURITATE.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte