Publicat Recent

Asistent de contabil

Informații de bază

Salariu:
de la 8 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cu o tradiție de peste 10 ani în domeniul consultanței in Tehnilogii Infomationale (IT), UNDE DIGITAL este în căutare de noi talente pentru a se alătura echipei noastre!

Poziție vacantă: Asistent de contabil

Dacă ești o persoană comunicativă, orientată către rezultate și ai abilități excelente în înțelegerea principiilor și practicilor contabile, te așteptăm să ne trimiti CV tău. Acest post este ideal pentru cineva care dorește să-și dezvolte abilitățile în mediul de afaceri, în timp ce lucrează într-o echipă de profesioniști de top.

Responsabilități:

  • Asistarea echipei de contabilitate în activitățile zilnice.
  • Pregătirea și verificarea documentelor contabile.
  • Monitorizarea și actualizarea înregistrărilor financiare.
  • Colaborarea strânsă cu departamentul juridic pentru o eficientizare a fluxului de lucru.
  • Raportarea periodica către managerul de Contabilitate.

Cerințe:

  • Studii în domeniul contabilității
  • Experiență anterioară relevanta într-un rol similar
  • Familiaritate cu programele specifice de contabilitate sau software-uri utilizate frecvent în domeniu
  • Atitudine proactivă, atenție la detalii și capacitate de adaptare.
  • Dorința și capacitatea de a învăța continuu, de a urma cursuri de specializare și de a se menține actualizat cu legislația în vigoare
  • Abilități de comunicare și lucru în echipă.
  • Cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj.

Oferim

  • Oportunități excelente de creștere și dezvoltare profesională.
  • La noi, veți avea șansa de a lucra într-un mediu de lucru dinamic, alături de o echipă de profesioniști dedicați.
  • Tipul poziției: Full-time.
  • Locația: centrul orașului, maximă accesibilitate
  • Salariul va fi negociat în funcție de experiență și abilități, (începînd cu 8.000 lei).

Despre ”UNDE DIGITAL” - ne mândrim cu o echipă de profesioniști experimentați, care se străduiesc să ofere cele mai bune soluții clienților noștri, pentru ce suntem apreciați cu note maxime.
Dacă ești dornic de a crește într-o companie proactivă care valorizează dezvoltarea personală și profesională, dacă crezi că ești persoana potrivită pentru această poziție, te rugăm să ne trimiți CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa de email hr@unde.md">hr@unde.md.

Subiectul emailului trebuie să fie "Aplicare Asistent/ă de contabil - [Numele tău]". Vom lua în considerare fiecare aplicație cu atenție și vei fi contactat/ă în cazul în care suntem interesați de continuarea procesului de selecție.

Vă mulțumim anticipat pentru interesul manifestat în a face parte din echipa noastră!

P.S. Data limită de depunere a CV - două zile din momentul cînd ai citit acest anunț.

Telefon: +[vezi telefon]373 69 912 959
Persoana de contact: Maria
E-mail: hr@unde.md">hr@unde.md

Trimite CV

Despre companie

  • Companie în creștere, dinamică și inovatoare, aflată în prima linie a tehnologiei și inovației.
  • Echipă dinamică, cu mediu de lucru cald și colaborativ.
  • Diverse beneficii pentru angajați și programe de recompensare pentru a crește satisfacția la locul de muncă și a consolida loialitatea angajaților.
  • Oficiul amenajat modern in centrul Chisinaului

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Număr de contact:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?