Publicat Recent

Vânzător Consultant în Magazinul de Parfumuri și Cosmetică "Enigma"

Informații de bază

Salariu:
de la 8 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Descriere Companie:
Enigma este o destinație de frumusețe de elită, dedicată clienților care caută cele mai rafinate parfumuri, produse cosmetice și experiențe de shopping de neuitat. Suntem mândri să oferim o gamă variată de branduri de top și consultanță specializată pentru a satisface nevoile și dorințele clienților noștri.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în vânzări sau în domeniul frumuseții reprezintă un avantaj.
  • Cunoașterea limbii ruse, engleze la nivel conversațional.
  • Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții.
  • Cunoștințe despre produsele de parfumerie și cosmetice.
  • Atitudine prietenoasă și orientată spre client.
  • Abilități organizatorice și atenție la detalii.
  • Capacitatea de a lucra în echipă.
  • Flexibilitate în program, inclusiv disponibilitate pentru weekend-uri și sărbători.

Responsabilități:

  • Consilierea clienților cu privire la produsele de parfumerie și cosmetice.
  • Asigurarea unei experiențe de cumpărături de neuitat pentru clienți.
  • Efectuarea demonstrațiilor produselor și explicarea caracteristicilor acestora.
  • Întreținerea curată și ordonată a magazinului.
  • Gestionarea inventarului și a stocurilor.
  • Participarea la instruiri periodice pentru a-ți dezvolta cunoștințele și abilitățile.

Beneficii:

  • Salariu atractiv și bonusuri în funcție de performanță.
  • Oportunități de avansare în cadrul companiei.
  • Training și dezvoltare profesională.
  • Mediu de lucru prietenos și echipă dedicată.

Dacă sunteți o persoană entuziastă, orientată spre client, și vă pasionează lumea frumuseții, vă invităm să aplicați pentru postul de Vânzător Consultant la Enigma.

Trimiteți CV-ul cu un mesaj: “Vreau să lucrez la ENIGMA”, la adresa office@enigma.md

Enigma este un angajator care oferă șanse egale și promovează diversitatea. Așteptăm cu nerăbdare să vă alăturați echipei noastre și să contribuiți la oferirea celei mai bune experiențe de cumpărături clienților noștri.

Despre companie

Ne aflăm în inima capitalei și deschidem cu ospitalitate ușile tuturor celor cărora le pasă nu numai de frumusețea corpului, ci și de armonia sufletului.

Aceasta este prima și unica instituție din Moldova unde este recreată atmosfera SPA-urilor thailandeze autentice.

Cu noi vă puteți deconecta complet de orice neliniște si grijă, veți uita de agitația urbană.

Noi oferim absolut toate tipurile de masaj thailandez și balinez – nu veți găsi o gamă atât de largă în nici o altă instituție din Chișinău.

Suntem foarte severi în ceea ce privește calitatea serviciilor, pentru care suntem apreciați de vizitatori. Toți maeștrii au trecut o selecție riguroasă, sunt adevărați experți în domeniul lor și știu să găsească o abordare față de fiecare client și să ofere un sentiment de plăcere de neuitat trupului și minții.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte