Publicat Recent

Digital Marketing Specialist / SMM

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Căutăm un specialist Digital Marketing/SMM talentat și creativ, pasionat de marketingul digital și social media, pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Dacă îți dorești să lucrezi într-un mediu stimulant, unde poți pune în practică ideile tale inovatoare și să contribui la dezvoltarea strategică a clienților noștri, atunci te așteptăm să aplici la această poziție.
Responsabilități:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de social media și marketing digital pentru clienții noștri, în concordanță cu obiectivele și publicul țintă;
  • Crearea și gestionarea conținutului pentru platformele de social media (Facebook, Instagram, Youtube, Tik Tok, LinkedIn etc.);
  • Monitorizarea și analiza rezultatelor campaniilor de social media și marketing digital, identificarea oportunităților de optimizare și îmbunătățire a performanțelor;
  • Crearea și gestionarea campaniilor de publicitate online, inclusiv reclame plătite pe social media și Google AdWords;
  • Interacțiunea cu comunitățile online și gestionarea comunicării prin intermediul canalelor de social media;
  • Monitorizarea tendințelor în domeniul social media și marketingului digital și aplicarea celor mai bune practici în strategiile noastre.

Cerințe:

  • Experiență anterioară de minim 2 ani în gestionarea campaniilor de social media și marketing digital;
  • Cunoștințe solide în utilizarea platformelor de social media și instrumentelor de analiză;
  • Abilități avansate de comunicare și redactare, cu atenție la detalii;
  • Cunoștințe despre tendințele actuale în domeniul marketingului digital și social media;
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a gestiona proiecte multiple simultan;
  • Cunoașterea limbilor: română și engleză (cunoașterea limbii ruse constituie un avantaj);
  • Certificările relevante în domeniul marketingului digital sau social media reprezintă un plus.

Dacă te consideri o persoană creativă, proactivă și orientată către rezultate, cu o pasiune pentru marketingul digital și social media, te așteptăm să aplici la această poziție. Oferim un mediu de lucru plin de provocări și oportunități de dezvoltare profesională, alături de o echipă dedicată și prietenoasă.
Așteptăm cu nerăbdare să aflăm mai multe despre tine și să discutăm despre potențiala ta contribuție la succesul nostru comun.

Despre companie

PRoimagine este o companie de comunicare și event management full-service, înființată în decembrie 2010. Ne specializăm în furnizarea de servicii complete de gestionare a proiectelor de comunicare și organizare de evenimente, acoperind toate aspectele, de la conceptul creativ până la implementare. Cu o experiență vastă în diverse industrii, suntem lideri inovatori în domeniul comunicării și gestionării evenimentelor. Oferim servicii excepționale în comunicare, gestionarea evenimentelor, producția video și dezvoltarea de conținut creativ, cu o atenție specială acordată tehnologiilor de vârf într-o evoluție constantă.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte