Publicat Recent

Meșter începător în reparația telefoanelor și calculatoarelor

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Suntem în căutarea unei persoane pasionate de tehnologie și dornice să învețe, pentru a se alătura echipei noastre în calitate de meșter de reparații pentru calculatoare și telefoane mobile. Nu este nevoie de experiență bogată, dar calitățile personale sunt extrem de importante pentru noi.

Calități personale căutate:

  • Pasiune pentru tehnologie: Dacă iubești lumea calculatoarelor și a telefoanelor mobile, vei avea un avantaj. Suntem în căutarea cuiva care să fie curios și entuziast în ceea ce privește noile tehnologii.
  • Abilități de învățare rapidă: Experiența este un bonus, dar suntem dispuși să instruim pe cineva care este dornic să învețe. Dacă poți înțelege conceptele tehnice și ești dispus să acumulezi cunoștințe noi, ești potrivit pentru această oportunitate.
  • Atenție la detalii: Reparația calculatoarelor și telefoanelor mobile necesită precizie. Persoana potrivită va fi atentă la detalii și va urmări cu grijă fiecare pas al procesului de reparație.
  • Abilități de comunicare: Capacitatea de a comunica eficient cu clienții este esențială. Trebuie să poți explica problemele și soluțiile într-un mod prietenos și ușor de înțeles.
  • Dorință de a-și dezvolta abilitățile: Suntem în căutarea cuiva care dorește să-și dezvolte competențele și să învețe mereu. Dacă ești dedicat să devii un expert în domeniu, aceasta este o oportunitate excelentă pentru tine.

Responsabilități potențiale:

  • Diagnosticarea problemelor hardware și software.
  • Repararea sau înlocuirea componentelor defecte.
  • Configurarea sistemelor de operare și a altor programe.
  • Consilierea clienților cu privire la întreținerea și optimizarea dispozitivelor lor.
  • Înregistrarea detaliată a activităților de service.

Noi oferim:

  • Instruire și suport continuu. Vei avea ocazia să înveți de la profesioniști experimentați în domeniu.
  • Un mediu de lucru plăcut. Echipa noastră este prietenoasă și colaborativă.
  • Oportunități de creștere profesională. Dacă ești dedicat, există oportunități de avansare în cadrul companiei.

Dacă ești gata să începi o carieră în reparația calculatoarelor și telefoanelor mobile și ai calitățile personale de care am vorbit mai sus, te rugăm să ne trimiți CV-ul la adresa hr@optimus.md cu mențiunea "Meșter Reparații incepator".

Acesta este un loc de muncă excelent pentru cineva care dorește să se dezvolte într-un domeniu în continuă schimbare. Așteptăm cu nerăbdare să cunoaștem candidații pasionați și dedicați!

Trimite CV

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte