Publicat Recent

Meșter experimentat în reparația telefoanelor și calculatoarelor

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii, Gimnazial / Liceal, Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cautăm un meșter priceput în reparația calculatoarelor și telefoanelor mobile!

Ești pasionat de tehnologie și ai abilități remarcabile în reparația și depanarea calculatoarelor și telefoanelor mobile? Echipa noastră în expansiune este în căutarea ta!

Cerinte:

  • Experiență relevantă în reparația și depanarea calculatoarelor și telefoanelor mobile.
  • Cunoștințe solide în diagnoza și soluționarea problemelor hardware și software.
  • Capacitatea de a identifica rapid și eficient cauzele defectelor și de a le remedia.
  • Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții.
  • Capacitatea de a lucra în mod independent și de a gestiona sarcinile multiple.

Responsabilități:

  • Efectuarea diagnosticării, reparării și întreținerii calculatoarelor și telefoanelor mobile.
  • Identificarea și remedierea problemelor hardware și software.
  • Instalarea, configurarea și actualizarea sistemelor de operare și a altor programe.
  • Consilierea clienților cu privire la întreținerea și optimizarea dispozitivelor lor.
  • Menținerea unui registru detaliat al activităților de service și raportarea acestora.

Oferim:

  • Un mediu de lucru dinamic și oportunități excelente de dezvoltare profesională.
  • Salariu competitiv.
  • Echipament și instrumente de lucru.
  • Susținere și training continuu pentru a-ți îmbunătăți abilitățile tehnice.
  • Ocazia de a lucra într-un mediu prietenos și colaborativ.

Dacă ești o persoană entuziastă, meticuloasă și cu o atitudine orientată către clienți, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău actualizat și o scurtă prezentare a experienței tale relevante la adresa de email indicata mai jos. Menționează în subiectul emailului "Aplicare Meșter Reparații IT".

Așteptăm cu nerăbdare să facem cunoștință cu tine și să te alături echipei noastre dedicată de profesioniști în reparația calculatoarelor și telefoanelor mobile. Fii parte din povestea noastră de succes!

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte