Publicat Recent

Diriginte de Santier

Informații de bază

Salariu:
de la 15 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Domeniul de activitate al companiei: construcții industriale

Cerințe:

  • Studii în domeniul, deținerea certificatului de atestare tehnico-profesionala disponibilitate pentru deplasări
  • abilități organizatorice
  • cunoașterea normelor și procedurilor tehnologice de executare a lucrărilor monitorizarea,coordonarea, controlul efectuării lucrărilor de construcție
  • elaborarea rapoartelor lunare
  • verificarea calității și controlul termenilor de executare a lucrărilor
  • planificarea achizițiilor de material și evidența lor
  • verificarea proiectelor și calitatea acestora, constatarea eventualelor lipsuri

Responsabilități:

  • organizarea șantierelor de construcții
  • conducerea echipelor de muncitori
  • ținerea evidenței lucrărilor executate, elaborarea documentației tehnice
  • întocmirea comenzilor pentru resurse și folosirea eficientă a acestora
  • asigurarea unei logistici impecabile (prin repartizarea brigăzilor de construcții, livrarea tehnicii și a materialelor de construcții la șantiere)
  • asigurarea lipsei întreruperilor în activitatea șantierelor;
  • asigurarea respectării termenilor, bugetului și calității lucrărilor de construcții la șantiere
  • controlul respectării normelor de securitate a muncii

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa electronică: oparaschiv@mail.ru  cu mentionarea postului pentru care aplica.
Persoana de contact: Alexandru
Telefon : [vezi telefon]069701313

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte