Publicat Ieri

Șofer categoria «c / e»

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
În ture
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Permis de conducere categoria C şi E
  • Experienţa de muncă minim 1 an
  • Persoană Responsabilă şi Punctuală

Condiții de muncă:

  • Salariu motivant / Pachet social/ / Angajare oficială
  • Activitate într-o Companie Stabilă în continuă Dezvoltare!

Responsabilități:

  • Deplasări internationale, în scopul transportării mărfurilor;
  • Asigurarea siguranței bunurilor în timpul transportării acestora;
  • Monitorizarea stării tehnice a automobilului;
  • Prezența obligatorie a experienței, cip, precum și atitudine atentă față de autovehicolul.

[vezi telefon]37378770770

Despre companie

Lider pe piata locala, Agroforta-M propune solutii inteligente de irigare pentru toate categoriile de plante si soluri.

Oferim consultanta in domeniu agricol, subventionare, sporirea calitatii si a cantitatii produselor.

Suntem familiarizati cu toate inovatiile in domeniu.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte