Publicat Ieri

Шлифовщик по дереву на мебельное производства

Informații de bază

Salariu:
de la 9 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii, Profesional Tehnic
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Botanica, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Обязанности:

  • Первичная подготовительная шлифовка материалов (МДФ, шпон, массив)
  • Промежуточная шлифовка ПУ и ПЭ грунтов

Требования:

  • Знание технологии шлифовки различных материалов
  • Знание особенностей шлифовки различных грунтов
  • Умение работать с различными шпаклевочными составами

Условия:

  • Полный рабочий день
  • Проживание в доме при необходимости
  • Теплая и уютная мастерская
  • Дружная команда
  • Интересные и всегда разные проекты
  • Лучшая сдельная зарплата в городе !!
Trimite CV

Beneficii

Ceai / cafea / snacksuri

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Program flexibil

Cazare pentru cei care se relochează

Despre companie

Fabrica de mobilă Tehnostil activează de 24 ani pe piața republicii. Colectivul se bucură de cele mai bune tarife pe lucru executat de pe piață, comenzi pe 7 luni înainte si respect din cadrul administrației. Fii parte a echipei Tehnostil si dezvoltăte pe plan profesionalist.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica, str. Vadul Bicului 32