Publicat Ieri

Hamal

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii, Gimnazial / Liceal, Profesional Tehnic
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Căutăm hamali dedicati și experimentați pentru a se alătura echipei noastre și pentru a oferi servicii de calitate clienților noștri.

Responsabilități:

  •  Încărcarea/descărcarea mărfurilor cu atenție și eficiență.
  • Asigurarea unei mutări fără probleme pentru birouri și apartamente.
  • Respectarea regulilor și procedurilor de siguranță.

Cerințe:

  • Capacitate fizică bună și rezistență la efort fizic.
  • Dorința de a lucra în echipă și de a ajuta la mutarea și transportul mărfurilor.
  • Experiența anterioară ca hamal este un avantaj, dar nu este obligatorie.

Oferim:

  • Angajare oficială și pachet social complet.
  • Oportunități de dezvoltare în cadrul companiei.
  • Mediu de lucru pozitiv și colaborativ.
Oficiul central: str. Movileni 77 ( intrare de pe str. Voluntarilor ) — Ciocana

Despre companie

Compania noastră este lider în moving și în tot ce ține de încărcare, descărcare și transport mărfuri. Veți putea economisi timpul de la apelul telefonic pînă la încheierea lucrărilor. Ajutor profesionist în moving și transportare a lucrurilor grele și nu prea.

Ani de experiență

Echipă cu o înaltă calificare efectuează orice sarcini în operațiunile de încărcare, descărcare și transport

Compania noastră de moving efectuează mutări, transport de mărfuri în Chișinău și toată Moldova de peste 10 ani. În acest timp, am primit o mulțime de feedback pozitiv de la clienții noștri și am câștigat o reputație de partener de încredere.

Ne străduim să facem ca cooperarea cu noi să fie profitabilă și convenabilă, așa că ne dezvoltăm în mod constant serviciile noastre!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. Movileni 77