Publicat Ieri

Spalator vase

Informații de bază

Salariu:
de la 7 500 MDL
Program de lucru:
Full-time, În ture
Studii:
Fără studii, Gimnazial / Liceal, Profesional Tehnic
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău, Râșcani

Descrierea poziției vacante

Salariu: 7500
Companie: Dulcinella
Locație: Moldova
Tip de lucru: Cu normă întreagă

Descriere:
Compania Dulcinella caută un spălător de vase responsabil și muncitor pentru a se alătura echipei noastre. Candidatul ideal ar trebui să aibă un spirit de echipă și să fie dispus să contribuie la un mediu de lucru curat și eficient.

Responsabilități:

  • Spălarea vaselor, tacâmurilor, ustensilelor și echipamentelor de bucătărie.
  • Menținerea curățeniei și ordinei în zona de spălat vase și în bucătărie.
  • Manipularea corespunzătoare a echipamentelor de spălat și a substanțelor de curățat.
  • Ajutorul în alte sarcini minore de bucătărie la nevoie.

Calificări necesare:

  • Abilitatea de a lucra rapid și eficient.
  • Experiență anterioară într-o poziție similară este un avantaj, dar nu este obligatorie.
  • Abilitatea de a lucra în picioare pentru perioade lungi de timp.
  • Spirit de echipă și atitudine pozitivă.

Ce vă oferim?

  • Salariu competitiv.
  • Mediu de lucru prietenos și de sprijin.
  • Oportunități de dezvoltare și avansare în cadrul companiei.
  • Training inițial pentru a vă familiariza cu responsabilitățile.

Dacă sunteți o persoană muncitoare și doriți să faceți parte din echipa noastră, vă așteptăm ! Rugăm  sa apelati [vezi telefon]060766877!

Așteptăm aplicațiile dvs!

Trimite CV

Beneficii

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Ceai / cafea / snacksuri

Tichete de masă

Zonă de recreere

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Program flexibil

Daruri pentru diferite ocazii

Ajutor căsătorie, naștere copil

Despre companie

"DULCINELLA" SRL - este compania, care se dezvoltă cu succes în domeniul producerii și comercializării produselor de cofetărie, ciocolaterie și patiserie.

Misiunea echipei DULCINELLA este de a realiza produse de calitate, care să contribuie la crearea amintirilor delicioase și clipelor dulci în sânul familiei sau la evenimentele importante din viață.

18 ani de activitate zilnică s-au materializat prin lansarea unui complex de producere modernizat și deschiderea a 31 de magazine (pe teritoriul R. Moldova), numărul total de angajați depășind cifra de 250.

Muncim cu toată echipa pentru a crea emoții pozitive, senzații plăcute și amintiri dulci!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Strada Albișoara 68