Publicat Ieri

Operator cântar în cadrul Depozitului petrolier

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
În ture
Studii:
Gimnazial / Liceal, Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Ciocana

Descrierea poziției vacante

Subdiviziunea companiei – Depozit produse petroliere, Chisinau, Ciocana. Lucru în schimburi de zi - 12 ore. Se lucreaza de luni pina simbata peste o zi.

Responsabilități principale:

  • Receptia comerzilor privind eliberarea produsului petrolier;
  • Transmiterea catre operatorii incarcare a comerzii privind incarcarea produselor petroliere in conformitatea cu prevederile perocedurii de incarcare/descarcare produse petroliere;
  • Monitorizarea datelor cintarului, fixarea datelor de pe cintar privind greutate produse petroliere si transmiterea informatiei catre contabil pentru a fi incluse in documente primare;
  • Comunicarea cu operatorii incarcare/descarcare in vederea  asigurarii corespunderii cantitatii incarcate de produse petroliere cu cea mentionata in documente primare si comanda;
  • Verificarea corespunderii datelor de pe cintar privind greutatea produselor petroliere incarcate si asigurarea corespunderii cu cele mentionate in documentele primare si comanda.
  • Respectarea regulilor securitate si protectia muncii etc.

Principalele cerințele față de candidați:

  • Studii medii sau superoare;
  • Experiența de lucru – in calitate de operator sisteme sau softuri cintar constituie avantaj;
  • Abilitatea de a lucra in echipa, onestitate;
  • Atentie la detalii.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV întocmit in limba romana pe adresa: hrmd@rompetrol.com, cu indicarea în tema scrisorii denumirea postului vacant pentru care candidați.

In tema scrisorii sa fie indicat postul pentru care candidati.

Trimite CV

Beneficii

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Uniformă

Despre companie

Compania  cu renume internațional   Î.M. ROMPETROL  MOLDOVA S.A.  - una din cele mai puternice companii din Estul Europei si un important jucator in regiunea Marii Negre si  Marii Mediterane, care  activează  în domeniul  petrolier  și  de  gaze. Compania Rompetrol Moldova își sporește în permanență competitivitatea și sustenabilitatea prin oferirea de produse și servicii de înaltă calitate clienților săi.

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte