Publicat Ieri

Vânzător consultant

Informații de bază

Salariu:
de la 12 000 MDL
Program de lucru:
În ture
Studii:
Fără studii
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Buiucani, Chișinău, Râșcani

Descrierea poziției vacante

Sectorul  Buiucani/ Riscani

  • Grafic de lucru 3 /3
  • 10:00-22:00
  • Salariu motivant + % vinzari !
  • Experiența constituie un avantaj !
  • Este nevoie de persoana responsabila, sociabila, abilitați comunicare romană , rusa !

  • Obiectivul funcției – Comercializare bauturilor alcoolice împachetate și a snakurilor !

Responsabilități:

  • deservirea și consultarea clienților în privința sortimentului, proprietăților și caracteristicilor produselor;
  • receptionarea producției conform cantității și calității;
  • aranjarea produselor în vitrină;
  • menținerea curățeniei și ordinii la locul de muncă.

Cerințe:

  • studii medii sau medii de specialitate;
  • experiență de muncă în sfera vînzărilor constituie un avantaj sporit;
  • apt din punct de vedere medical (controlul medical pentru alimentația publică);
  • cunoasterea limbilor română și rusă.

Profilul candidatului:

  • persoană dinamică și pozitivă, orientare spre client;
  • comunicativitate, putere de convingere;
  • acuratețe, disciplină, grad înalt de responsabilitate și atenție;
  • rezistența la stres.

Oferim:

  • Lucru într-o echipă dinamică, calificată și cu scopuri comune;
  • Pachet social integral;
  • Salariu atractiv, motivat și individualizat;
  • Posibilitatea de avansare în carieră.

[vezi telefon]060501102 Dorin

Beneficii

Mobil

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Ceai / cafea / snacksuri

Tichete de masă

Zonă de recreere

Deplasări de serviciu

Team - building

Traininguri

Uniformă

Program flexibil

Zile suplimentare de concediu

Daruri pentru diferite ocazii

Despre companie

Beer Crab este o berărie! La noi găsiți bere vie, raci și creveți!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte