Publicat Ieri

Agent Imobiliar

Informații de bază

Salariu:
1 000 EUR
Program de lucru:
Full-time, Part-time
Studii:
Fără studii, Superioare
Experiență:
Fără Experiență, Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Râșcani

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Gestionarea bazei de date a clienților;
  • Promovarea și marketingul proprietăților;
  • Organizarea prezentărilor de obiecte imobiliare;
  • Intermedierea tranzacțiilor (de partea juridică se va ocupa specialistul, pentru a economisi timpul agentului);
  • Consilierea și consultarea clienților și încheierea contractelor.

Salariu:

  • Bonusări generoase din tranzacțiile imobiliare.

Vei beneficia la STENATI IMMOBILIARE de:

  • Posibilitate de lucru cu agențiile imobiliare din Italia;
  • Traininguri profesioniste în domeniul vânzărilor, trainerii sunt cu experiență vastă în vînzări din Moldova și de peste hotare;
  • Cursuri de Limbă Italiană gratis;
  • Team-building-uri și evenimente sociale pentru dezvoltarea personală a angajaților;
  • Oficiu modern în sectorul Rîșcani;
  • Grafic de muncă flexibil;
  • Certificat de studii în domeniul vânzărilor, după trainingul de inițiere gratis din partea companiei;
  • O activitate dinamică și experiență în domeniu Imobiliar;
  • Program de lucru flexibil;
  • Mediu de lucru pozitiv și prietenos.

Ești gata de un upgrade al vieții tale? Sună!
+[vezi telefon]373 766 00 556 - Irina

Despre companie

Companie Moldo - Italiană, recent lansată pe piața Republicii Moldova

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, strada Aleco Ruso 15