Publicat Recent

Mecanici auto pentru utilaje grele in Germania

Informații de bază

Salariu:
de la 2 600 EUR
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Germania, În străinătate

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

cunoasterea limbii Engleza la un nivel A2

buletin sau pasaport European

Condiții de muncă:

Se ofera contract pe o perioada cat mai lunga chiar si nelimitata.
Cazarea este suportata direct de catre angajator.
Salariul ajunge intre [vezi telefon]2600-2900 Net.
Se lucreaza in schimburi.
Contract cu 40 de ore pe saptamana.

Responsabilități:

Lucrari generale de intretinere
Inspecție de sine stătătoare
Efectuarea de reparatii etc..

Formare ca mecanic auto sau experiență profesională
Capabil să lucreze în echipă, rezistent fizic
Întreținerea, și repararea vehiculelor comerciale independente de producător și a suprastructurilor acestora, inclusiv lucrări de sudare și îndreptare
Nediagnosticarea cu echipamente moderne de diagnosticare pe diverse sisteme mecanice, electrice, hidraulice și pneumatice
Asamblarea pieselor autovehiculelor si activitati obisnuite in atelier
Trimite CV

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte