Publicat Ieri

Asistent Administrativ cu Limba Franceză

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal, Superioare
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Suntem în căutarea unui Asistent Administrativ dedicat și bine organizat, vorbitor de limba Franceză.

Dacă ești o persoană  atenta la detalii, pasionată de gestionarea eficientă a activităților administrative și dornică  de a contribui la succesul echipei noastre, aceasta ar putea fi o oportunitate perfectă pentru tine.

Responsabilități:

  • Asigură înregistrarea și verificarea informațiilor din programele furnizate de client, în conformitate cu specificul proiectului (utilizarea datelor administrative) ;
  • Verifică și validează facturile în termenul stabilit de client: hotel, întâlnire, taxi, tren, închiriere auto, facturi deșeuri de la departamentul comercial al clientului ;
  • Validează plata cheltuielilor angajaților clientului în graficele furnizate de client ;
  • Efectuează solicitări de activare/dezactivare/schimbare a codului de alarmă pentru angajații clienților și menține baza de date ;
  • Participă la managementul calității contribuind activ la îmbunătățirea procedurilor interne ale departamentului ;
  • Comunicare eficienta in cadrul echipei dar si cu clientul ;
  • Raspunde de respectarea normelor legale privind secretul si confidentialitatea datelor si informatiilor.

Cerințe:

  • Abilități de comunicare în limba Franceză (scris și vorbit) nivel B2 ;
  • Atenție la detalii și abilități de organizare ;
  • Perseverentă și aptitudini de lucru in diferite conditii;
  • Cunoștințe în utilizarea programelor din pachetul Office (Word, Excel).

Beneficii :

  • Tichete de masă;
  • Training inițial și asistenta pe perioada de integrare;
  • Oportunități reale de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de echipe internaționale de succes;
  • O zi liberă de ziua ta de naștere;
  • Oportunitatea de activare într-o companie internațională, cu sedii în 8 țări;
  • Posibilitatea de participare la activități, concursuri, animații în cadrul diverselor proiecte HR.

Alătură-te echipei noastre și fii parte din motorul care menține activitățile noastre administrative într-o mișcare constantă și eficientă!

Beneficii

Mobil

Ceai / cafea / snacksuri

Tichete de masă

Zonă de recreere

Abonament sală de sport

Deplasări de serviciu

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Cursuri de limbi străine

Traininguri

Zile suplimentare de concediu

Echilibru viață personală / profesională

Despre companie

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, Bd. Grigore Vieru, Nr 18 A