Publicat Recent

Vânzător- consultant Salon de mobilă

Informații de bază

Salariu:
de la 15 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Durlești

Descrierea poziției vacante

Angajăm vânzători-consultanți în salonul de mobilă DIVANETO

Dacă ești super comunicativ, energic, dornic de muncă, responsabil și te pasionează domeniul vânzărilor, atunci te așteptăm în echipa noastră!

Cerinte:

  • Experienta anterioara pe un rol similar este un avantaj.
  • Abilitati de comunicare si orientare catre client;
  • Persoana responsabila, amabila, perseverenta si adaptabila;
  • Cunoasterea limbilor romana la nivel avansat si rusa la nivel de comunicare.

Responsabilitati:

  • Servirea clientilor și gestionarea eficientă a comenzilor;
  • Lucru cu casa de marcat și calculator;
  • Prezentarea si recomandarea produselor catre client;
  • Organizarea si aprovizionarea cu produse, dar și asigurarea ordinii și curățeniei în salon;
  • Comunicarea si interactionarea cu clientii.

Ce îți oferim:

  • Pachet social garantat, cu toate facilitățile;
  • Salariu de la 10.000 la 25.000 (chiar și mai mult)
  • Instruire si suport tehnic din partea companiei.
  • Bonus competitiv care rasplateste vanzarile si rezultatele extraordinare

Candidații sunt încurajați să ne telefoneze la numărul [vezi telefon]060633863

Te așteptăm cu drag în echipa noastră!

ADRESA: Chișinău (or. Durlești), str. Tudor Vladimirescu, 247

Despre companie

Divaneto- Salon de mobila

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Buiucani, Stradela Balcani