Publicat Ieri

Îngrijitor în menținerea ordinii/ femeie de serviciu

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Buiucani, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Clinica PEDIATRICA filiala Buiucani angajează: Îngrijitor în menținerea ordinii

Responsabilități:

  • Executarea lucrărilor de curăţenie în incinta instituției medicale. Executarea lucrărilor suplimentare necesare menţinerii curăţeniei şi evacuării gunoiului menajer.

Cerințe:

  • Atitudine gospodărească faţă de bunurile transmise;
  • Onestitate, responsabilitate și punctualitate;
  • Persoană sociabilă și amabilă.
  • Experiența de muncă avantaj
  • Programul de lucru zilnic de la 8.00  până la 20.00
  • Munca în schimburi 2/2

Oferim:

  • angajare oficială în cîmpul muncii (pachet social integral);
  • salarial motivant și alte bonusuri
  • prînz asigurat
  • echipament individual de protecție
  • lucrul într-o echipă tînără și foarte dinamică

Persoanele interesate ne pot expedia CV-le pe adresa de email hr@pediatrica.md (vă rugăm indicaţi poziţia pentru care aplicaţi) sau contacta la nr. [vezi telefon]078911104

Trimite CV

Despre companie

Prima clinică cu profil pediatric din Moldova

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Buiucani, str. Alba-Iulia, 190/1