Publicat Ieri

Magaziner

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Tură de noapte
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Botanica, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Experienţă de muncă similară, minim 1 an;
  • Cunoștințe PC la nivel de utilizator;
  • Cunoștințe de operare 1C, Microsoft Excel (constituie un avantaj);
  • Responsabilitate, disciplină, organizare și atenție la detalii.

Responsabilități de bază:

  • Recepționarea produselor finite de Patiserie și Cofetărie;
  • Verifică cantitativ și calitativ produsele recepționate;
  • Verifică și monitorizează permanent stocurile de produse finite;
  • Organizează încărcarea operativă a produselor de Patiserie și Cofetărie în mașinile de distribuție respectînd rutele prestabilite.

Condiții de munca:

  • Locația desfășurării activității – mun. Chișinău, șos. Muncești 121/36;
  • Grafic de lucru – pe schimburi;
  • Angajare oficială în cîmpul muncii cu pachet social deplin;
  • Prânz gratuit;
  • Salariu motivant.

Pentru mai multe informații puteți apela: [vezi telefon]060022551.
Vă mulțumim pentru interesul dumneavoastră!

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte