Publicat Recent

Manager proprietăți imobiliare

Informații de bază

Salariu:
de la 900 EUR
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania noastră caută un manager de proprietăți imobiliare dedicat și profesionist pentru a se alătura echipei noastre. Dacă aveți o pasiune pentru industria imobiliară și aveți experiență în gestionarea proprietăților, vă încurajăm să aplicați.

Responsabilități:

  • Administrarea și gestionarea portofoliului nostru de proprietăți imobiliare.
  • Negocierea și întocmirea contractelor de închiriere și gestionarea aspectelor juridice aferente.
  • Coordonarea și supravegherea lucrărilor de întreținere și reparații necesare la proprietăți.
  • Monitorizarea plăților chiriașilor și gestionarea conturilor financiare ale proprietăților.
  • Asigurarea conformității cu toate legile și reglementările relevante din domeniul imobiliar.
  • Răspunderea promptă și eficientă la întrebările și solicitările chiriașilor și proprietarilor.

 Cerințe:

  • Experiență anterioară în gestionarea proprietăților imobiliare sau în industria imobiliară.
  • Cunoștințe solide privind legislația și reglementările din domeniul imobiliar.
  • Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă.
  • Abilități de negociere pentru gestionarea contractelor și a disputelor.
  • Cunoștințe financiare și abilități în gestionarea bugetelor.
  • Competențe tehnice pentru utilizarea software-urilor specifice domeniului imobiliar.
  • Capacitatea de a planifica, organiza și rezolva probleme eficient.
  • Orientare către clienți și abilitatea de a oferi servicii de înaltă calitate.
  • Etică profesională și integritate în acțiuni și decizii.

    Beneficii:
  • Dezvoltare profesională: vă puteți dezvolta și avansa în carieră.

  • Remunerare competitivă: Recunoaștem eforturile și experiența dumneavoastră cu o remunerare competitivă.

  • Flexibilitate în program: Avem un program de lucru flexibil, pentru a vă ajuta să vă gestionați mai bine timpul și sarcinile.

  • Mediu de lucru pozitiv: Alăturați-vă unei echipe profesioniste, dedicate, și colaborați într-un mediu pozitiv.

  • Impact social: Contribuiți la crearea unui mediu locativ de calitate pentru chiriași și la maximizarea investițiilor proprietarilor.

  • Dezvoltare personală: Susținem creșterea și dezvoltarea personală a angajaților noștri.

  • Beneficii suplimentare: Oferim beneficii adiționale, inclusiv asigurare medicală și concedii plătite.

Trimite CV

Despre companie

La Flatkeepers, suntem o companie dedicată property management-ului și închirierilor de imobile, cu o prezență solidă pe piața imobiliară. De-a lungul anilor, am construit o reputație puternică și am devenit unul dintre liderii din industria locală. Înființată cu un spirit antreprenorial și o viziune clară, misiunea noastră este de a oferi servicii de calitate superioară atât proprietarilor, cât și chiriașilor noștri.

Echipa Noastră:

Echipa noastră este formată din profesioniști experimentați și pasionați, care împărtășesc aceeași dorință de excelență și satisfacție a clienților. Managerii noștri de proprietăți au o vastă experiență în industria imobiliară și sunt bine pregătiți să facă față provocărilor specifice domeniului. Cu cunoștințe tehnice avansate și abilități de comunicare remarcabile, echipa noastră este capabilă să ofere soluții personalizate și să asigure o gestionare eficientă a proprietăților.

Serviciile Noastre:

  1. Property Management: Oferim o gamă completă de servicii de property management, destinată proprietarilor care doresc să externalizeze administrarea și întreținerea proprietăților lor. Gestionăm toate aspectele, inclusiv găsirea chiriașilor potriviți, întocmirea contractelor de închiriere, colectarea chiriilor, efectuarea lucrărilor de mentenanță și rezolvarea problemelor imprevizibile.

  2. Servicii de Închirieri: Pentru cei în căutarea unei locuințe sau spații comerciale, oferim o gamă variată de imobile disponibile spre închiriere. Suntem dedicați să identificăm opțiunea perfectă pentru fiecare client și să oferim suport în întregul proces de închiriere, pentru o experiență fără probleme și satisfacție deplină.

  3. Consultanță Imobiliară: Cu o experiență vastă în piața imobiliară, oferim consultanță specializată clienților noștri, ajutându-i să ia decizii informate și strategice privind investițiile în proprietăți sau optimizarea portofoliului lor imobiliar.

Valorile Noastre:

Transparență, integritate și orientare către clienți sunt valorile care ne ghidează în fiecare aspect al activității noastre. Credem în construirea relațiilor pe termen lung, bazate pe încredere și profesionalism. Fiecare client este tratat cu respect și atenție, iar succesul lor este măsura succesului nostru.

Încredereți-ne administrarea sau căutarea locuinței potrivite și vă garantăm că veți beneficia de o experiență plăcută și eficientă în domeniul imobiliar.

Vă așteptăm să deveniți parte din comunitatea noastră .

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte