Publicat Ieri

Tehnician sisteme de alarmă

Informații de bază

Salariu:
de la 7 200 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Râșcani

Descrierea poziției vacante

Organizația de pază particulară „Combat-Service” SRL, cu sediul în mun.Chișinău, angajează tehnician sisteme de alarmă.

Cerințe:

  • Studii medii speciale cu profil tehnic;
  • Cunoştinţe în domeniul executării lucrărilor de montare, reglare a echipamentului tehnic;
  • Cunoștințe de utilizare a echipamentelor şi mijloacelor tehnice speciale.
  • Cunoștințe de utilizare PC;
  • Cursuri specializate de training în domeniu și experiență în funcție similare constituie avantaj;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă.

Responsabilități generale:

Executarea lucrărilor de montare, calibrare, conectare a sistemelor de securitate şi a altor sisteme tehnologice conform competenţelor sale, precum şi executarea lucrărilor planificate de întreţinere tehnică şi a intervenţiilor tehnice de urgenţă.

Oferim:

  • Angajare oficială în câmpul muncii
  • Pachet social complet
  • Salariu competitiv (de la 7200 lei, mărimea salariului poate depăși 15000 lei, în dependență de volumul de lucru)

Persoanele interesate, pot transmite CV-ul la adresa de e-mail: personal@combat.md">personal@combat.md
Pentru informații suplimentare, puteți apela la nr. [vezi telefon]068444090 (Vitalie) sau [vezi telefon]068404040.

Despre companie

O.P. „Combat-Service” este o companie privată de securitate care oferă o gamă largă de servicii de securitate. Compania oferă servicii de înaltă calitate, care sunt realizate în conformitate cu toate normele prevăzute de lege.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?