Publicat Recent

Specialist în controlul calității produselor finite din piese MDF vopsite

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania noastră de producție de mobilier caută un specialist experimentat și responsabil în controlul calității pieselor MDF vopsite.

Acest specialist va urmări cu atenție calitatea produselor fabricate și conformitatea lor cu standardele stabilite.

Responsabilități:

  • Controlul calității produselor finite - piese MDF vopsite.
  • Asigurarea comunicării între departamentele de producție și echipa de management, rezolvarea rapidă a problemelor și întrebărilor care apar.
  • Verificarea conformității produselor cu standardele de calitate stabilite, identificarea și eliminarea problemelor.
  • Monitorizarea termenelor de execuție a producției, gestionarea fluxului de muncă, asigurarea îndeplinirii termenelor.
  • Demonstrarea unui grad ridicat de responsabilitate și atenție la detalii.

Cerințe:

  • Responsabilitate, atenție la detalii, abilitatea de a lucra în echipă.
  • Abilitatea de a lucra în condiții de multitasking și sub presiunea termenelor.
  • Cunoașterea programelor de calcul pentru lucrul cu documentația de producție.

Oferim:

  • Un nivel salarial competitiv.
  • Posibilitatea de creștere profesională și de carieră.
  • Lucrul într-un colectiv prietenos, sprijin și instruire la locul de muncă.

Dacă sunteți un profesionist cu abilități dovedite de control al calității, având experiență în producția de mobilier și dornic să lucrați într-o echipă dinamică și în creștere, vă invităm să aplicați pentru această poziție.

Locul de muncă: Chișinău, Str. Milescu Spătaru 8/5

CV-urile sunt acceptate prin
e-mail: hr@tandem.md">hr@tandem.md
Mobil: [vezi telefon]078057772

Trimite CV

Despre companie

Мирамоб входит в группу компаний ТАНДЕМ которая развивается в Молдове с 2002 года, в Румынии – с 2015.

На сегодняшний день TANDEM является одним из самых выбираемых производителей мебели в Молдове.

Все продукты мы производим и продаём сами: мягкая мебель, корпусная мебель, матрасы.

Ассортимент насчитывает более 500 видов мебели, которые представлены в разных размерах, и в различной цветовой гамме (более 100 цветов).

Клиенты выбирают компанию за яркий живой дизайн, постоянно пополняющийся модельный ряд, качественные материалы, долговечность и удобные дополнительные услуги.

В группе компании TANDEM сегодня: – более 300 человек, 2 фабрики, 1 шоу-рум в г. Кишиневе, 9 шоу-румов в Румынии, централизованный отдел маркетинга.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte