Publicat Recent

Hamal

Informații de bază

Salariu:
12 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii, Gimnazial / Liceal
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania Migviccom, un nume cunoscut în industria transportului și distribuției mărfurilor din Chișinău, caută un nou membru în echipa noastră dinamică și energică.

Cerințele față de candidat:

  • Experiență minimă sau nici un fel de experiență în poziții similare ( < 2>
  • Studii minimale de nivel gimnazial sau liceal;
  • Abilitatea de a lucra în echipă și de a respecta termene limită;
  • Disponibilitatea de a presta muncă cu efort fizic;
  • Disponibilitate pentru un program full-time;
  • Capacitatea de a se adapta și de a învăța rapid.

Responsabilitățile candidatului:

  • Efectuarea operațiunilor de încărcare și descărcare a mărfurilor;
  • Manipularea corespunzătoare și cu grijă a mărfurilor;
  • Respectarea normelor interne de siguranță și securitate;
  • Întreținerea echipamentelor de lucru;
  • Răspunderea cu promptitudine la instrucțiunile date.

Doritorii sunt invitați să trimită CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

Trimite CV

Despre companie

Depozit angro de produse alimentare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Petricani 21/4