Publicat Recent

Muncitor auxiliar

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Bălți

Descrierea poziției vacante

Responsabilitati de baza:

  • Curatenia, intretinerea si amenajarea spatiilor adiacente cladirii;
  • Activitati de salubrizare a spatiilor verzi;
  • Activitati de curatenie in hala de productie;
  • Diverse lucrari de gospodarie;
Profilul candidatului:
  • Persoana responsabila si sirguincioasa;
  • Seriozitate si disciplina la locul de munca;
  • Abilitati de comunicare, spirit de lucru in echipa;
Noi Oferim:
  • Loc de munca stabil pe o perioada nedeterminata;
  • Pachet salarial motivant;
  • Mediu de lucru tanar si dinamic.
Cum Aplici
Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV-ul cu specificarea pozitiei la următoarea adresa de e-mail: hr@multico.ro
Sau sa sune la numarul de telefon: [vezi telefon]079999479
Trimite CV

Despre companie

Suntem o companie internationala cu peste 15 ani de experienta in asamblarea si verificarea calitatii produselor din industria automotive, electronic si microelectronica.

Noi te invitam sa te alaturi echipei noastre de profesionisti:

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte