Publicat Ieri

Măturător McDonald's Buiucani

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time, Part-time, În ture
Studii:
Fără studii, Gimnazial / Liceal
Experiență:
Fără Experiență, Studenți
Oraș:
Buiucani, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Persoana energică, harnică, responsabilă, punctuala.

Condiții de muncă:

  • Program flexibil;
  • Angajare oficială în cîmpul muncii, pachet social integral;
  • Salariu motivant.

Responsabilități:

  • Spălarea și curățarea podelelor;
  • Ștergerea prafului, mobilierului;
  • Spălarea echipamentelor;
  • Menținerea curățenii spațiilor aferente restaurantului;
  • Strângerea și ducerea gunoiului din zona de producere.

McDonald’s BUIUCANI, Str. Alba Iulia 194/A: buiucani@mcdonalds.md  / tel: [vezi telefon]079 401 189

Trimite CV

Beneficii

Uniformă

Program flexibil

Despre companie

Compania McDonald's este bine cunoscută în Republica Moldova - suntem una dintre primele mărci de renume mondial care a intrat pe piaţă. Primul restaurant a fost deschis în aprilie 1998 iar ulterior am completat formula succesului cu încă sase restaurante, reuşind astfel a deservi anual mai mult de 2 milioane de clienţi.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte