Publicat Recent

Muncitori auxiliari la producere

Informații de bază

Salariu:
de la 15 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii, Gimnazial / Liceal
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Botanica, Bubuieci, Chișinău, Ciocana

Descrierea poziției vacante

Cerințe: Compania ce prestează servicii de fronturi, tăiere, CNC are nevoie de persoana pentru lucru auxiliar în producere.Este posibilitatea de a crește în funcție!

Salariile sunt achitate la timp,și cresc lunar în funcție de străduința fiecăruia!

Responsabilități: Dorința de a lucra și a cîștiga pe merit salariu,suntem deschisi și transparenți,colectiv tînăr și unit.

Trimite CV

Despre companie

Producerea fronturilor pentru mobilier la utilaje CNC,prestarea serviciilor de vopsire, lucrări individuale la comanda.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Număr de contact:

Locuri de muncă similare

Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?