Publicat Recent

Designer mobila corp la comanda

Informații de bază

Salariu:
de la 15 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Râșcani

Descrierea poziției vacante

Compania ArtHouse specializata in producerea de mobilă la comandă este in cautarea unui designer de mobilier cu experiență.

Responsabilitati:

  • Comunicarea cu clientii in showroom si la telefon, prezentarea si consultarea privind serviciile acordate
  • Iesirea la masurari, proiectarea si intocmirea ofertelor
  • Procesarea comenzii si urmarirea pana la livrarea si darea in primire a obiectului.

Cerințe:

  • Experienţă in proiectarea si vanzarea mobilei la comanda
  • Cunoașterea programelor de specialitate
  • Cunoașterea pieței mobilei, a tendințelor și a soluțiilor actuale
  • Vorbire competentă
  • Cunoasterea limbilor română/rusă la nivel vorbit/scris.
  • Responsabilitate

Conditii de lucru:

  • Loc de munca intr-un showroom confortabil amplasat in DecorPark si/sau CreatorMall
  • Echipa tanara, prietenoasa si ambitioasa
  • Un ghid bun pentru inițierea in lucru
  • Salariu motivant si foarte competitiv
  • Oportunitate de dezvoltare

Dacă vrei să faci bani frumoși, să te dezvolți și ești gata să faci eforturi în acest sens, trimite CV-ul tău la: info@arthouse.md

Puteți apela și prin telefon: [vezi telefon]068676866

Trimite CV

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Calea Ieșilor, Chișinău, Молдова