Publicat Ieri

Laborant or Calarasi

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
În ture
Studii:
Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Fără Experiență, Studenți
Oraș:
Călărași

Descrierea poziției vacante

Laborant (or. Călărași)

Compania de produse lactate “Lapmol” SRL angajează in cadrul fabricii de producere din or. Călărași Laborant.

Cerinte:

  • Studii in domeniu.

Responsabilitati:

  • receptionarea laptelui si efectuarea analizelor conform normelor in vigoare.

Noi oferim: Salariu motivant, transport tur-retur, alimentație gratuită.

Persoanele interesate le rugăm să expedieze CV-ul pe adresa resurseumane@lapmol.md sau să apeleze pentru mai multe detalii la nr. de telefon [vezi telefon]068689745, între orele 09.00 – 17.00 de luni pînă vineri.

Trimite CV

Beneficii

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Uniformă

Zile suplimentare de concediu

Despre companie

Компания Lapmol SRL основана в Молдове 1997 году, как дистрибьютор молочной продукции местных производителей. Однако уже в 1999 году компания основала производство глазированных сырков под одноимённым брендом, став первым местным производителем продукции этого вида. Известный каждому молдаванину бренд «Big Lapik» появился на рынке в 2001 году, а в 2002 появился и бренд ««Căsuţa Mea».

Сейчас компания Lapmol SRL — это один из лидеров рынка молочных продуктов в Молдове с уже почти 20-летней историей. Это 2 производственные площадки: комбинат по производству сливочного масла и сухого молока в Липканах и завод по производству молочных продуктов в Кэлэраше, а также логистический центр в Кишиневе. Сейчас в компании трудятся свыше 450 человек.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte