Publicat Ieri

Șef Departament de Vânzări

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania Panda Tur este în căutarea unui Șef Departament de Vânzări cu experiență pentru a se alătura echipei noastre dinamice și pentru a gestiona și dezvolta activitățile de vânzări ale companiei. Căutăm o persoană pasionată de vânzări, orientată către rezultate și cu o viziune strategică pentru a conduce și inspira echipa noastră de vânzări.

Responsabilități:

  • Planificarea, coordonarea și monitorizarea activităților de vânzări ale companiei în concordanță cu obiectivele strategice.
  • Definirea și implementarea strategiilor și tacticiilor de vânzări pentru a crește cota de piață și veniturile.
  • Gestionarea și dezvoltarea echipei de vânzări, instruirea, motivarea și evaluarea performanțelor angajaților.
  • Stabilirea și menținerea relațiilor cu clienții cheie, precum și dezvoltarea și menținerea unei rețele solide de clienți și parteneri de afaceri.
  • Analiza datelor și rapoartelor de vânzări pentru a identifica oportunități de creștere și a face recomandări strategice.
  • Monitorizarea tendințelor pieței și a concurenței pentru a adapta strategiile de vânzări și a identifica noi oportunități de afaceri.
  • Colaborarea cu alte departamente ale companiei, cum ar fi marketingul și producția, pentru a asigura o abordare integrată și coerentă.

Cerințe:

  • Experiență semnificativă în domeniul vânzărilor, cu un accent pe gestionarea și coordonarea echipei de vânzări.
  • Abilități excelente de comunicare, negociere și prezentare.
  • Capacitatea de a dezvolta și implementa strategii de vânzări eficiente și inovatoare.
  • Cunoștințe solide de analiză a datelor și capacitatea de a folosi instrumente și sisteme de gestionare a relațiilor cu clienții (CRM).
  • Orientat către rezultate și capabil să lucreze sub presiunea obiectivelor de vânzări.
  • Abilități excelente de leadership și capacitatea de a motiva și inspira echipa.
  • Capacitatea de a lua decizii strategice și de a rezolva probleme complexe.
  • Diploma de studii superioare într-un domeniu relevant.

Oferta noastră:

  • Un mediu de lucru dinamic și provocator într-o companie de succes.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.
  • Pachet salarial atractiv, inclusiv bonusuri legate de performanță și alte beneficii.
  • Deplasări de serviciu.
  • Reduceri la serviciile companiei.

Trimiteți CV la E-mailul:  hr@pandatur.md
Telefon: +[vezi telefon]37360361919

Trimite CV

Beneficii

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Ceai / cafea / snacksuri

Deplasări de serviciu

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Călătorii

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte