Publicat Ieri

Cofetar/Ajutor de Cofetar. de la 9000 lei

Informații de bază

Salariu:
de la 9 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii, Gimnazial / Liceal, Profesional Tehnic
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Sweet Velvet SRL este o companie cu sediul în mun. Chișinău, care produce și comercializează produse de cofetărie și patiserie pentru orice evenimente festive.

Suntem o echipă de profesioniști cu experiență în producerea de produse de cofetărie și patiserie și folosim doar ingrediente de înaltă calitate pentru a asigura gustul și calitatea produselor noastre.

Oferim
        - Salariu motivant cu perspectiva de creștere
        - Instruire în cadrul companiei
        - Posibilitate de creștere profesională
        - Pachet social complet

Responsabilități
           - Să  pregătești o varietate de produse de patiserie și cofetărie de cea mai bună calitate;
            - Să urmezi cu strictețe rețetele și procedurile standard de producție;
            - Să păstrezi standardele ridicate de igienă și curățenie la locul de muncă.

Cerințe

     - Experiența constituie un avantaj, dar nu este obligatorie!

      - Cunoașterea normelor și cerințelor sanitare;

      - Abilitatea de a lucra într-o echipă;

      - Responsabilitate, acuratețe în lucru și atenție la detalii.

Te așteptăm cu drag în echipa noastră!

Pentru mai multe informații puteți apela:
[vezi telefon]060228850
Trimite CV

Despre companie

Sweet Velvet SRL este o companie cu sediul în mun. Chișinau, care se ocupă cu producerea și comercializarea produselor de cofetărie și patiserie pentru orice evenimente festive.

Avem o echipă de profesioniști cu experiență în producerea de produse de cofetărie și patiserie și folosim doar ingrediente de înaltă calitate pentru a asigura gustul și calitatea produselor noastre.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte