Publicat Ieri

Administrator On-Line magazin

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time, Part-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Obiectivul postului:

  • Realizarea target-ului de vinzari in conformitate cu politicile companiei INSTRUMENTOOL.MD

Responsabilitati:

  • Administrarea magazinului online;
  • Promovarea magazinului in mediul online;
  • Preluarea comenzilor, procesarea comenzilor, consultarea clientilor, vanzarea online;
  • Respectarea procesului de vinzare a produselor si raportarea periodica;
  • Analiza oportunitatilor de dezvoltare a site-ului.

Profilul candidatului:

  • Experienta in dezvoltarea si gestionarea magazinelor on-line;
  • Abilitati excelente de organizare, planificare si comunicare;
  • Studii tehnice – constituie un avantaj;
  • Aptitudini de operare PC la nivel avansat (MS Office, baze de date, Internet, email, s.a.);
  • Cunoasterea limbilor romana si rusa;
  • Experienta de lucru in domeniul vinzarilor de orice bunuri si servicii – constituie un avantaj;
  • Atitudine pozitiva si profesionista in relatiile cu clientii;
  • Abilitati foarte bune de comunicare si convingere;
  • Persoana activa, orientata spre rezultat, cu abilitati organizatorice si responsabila;

Compania ofera:

  • Salariu si alte bonusuri de performante;
  • Oportunitatea dezvoltarii unei cariere intr-o echipa de profesionisti;
  • Instruire si un mediu de lucru modern;
  • Programul de lucru: Luni - Vineri de la 08-30 pina la 17-00;
  • Oficiul în sectorul Centru, m. Chisinau,

Persoanele interesate sunt invitate sa expedieze un CV + Foto la adresa de email: hr.instrumentool.md@gmail.com . tel. [vezi telefon]078833304

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, Armeneasca 44