Publicat Recent

Manager Inchirieri auto

Informații de bază

Salariu:
de la 8 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Ce responsabilități vei avea:
  • Să atragi clienții noi și să lucrezi cu cei existenți;
  • Să întocmești oferte și contracte de închiriere auto;
  • Să duci evidența flotei și a rezervarilor;
  • Să pregătești autovehiculele pentru predare;
  • Să duci evidența contractelor;
  • Să predai/primești autovehiculele;
Cerințe:
  • Studii superioare - constituie un avantaj;
  • Cunoașterea obligatorie a limbilor : română, rusă, engleză- nivel avansat;
  • Să deții permis de conducere categoria B - minim 2 ani;
  • Să fii o persoană responsabilă și punctuală, atentă la detalii, să poți planifica și organiza procesul de lucru.
  • Rezistentă la stres;
  • Cunoașterea PC Microsoft la nivel avansat;
  • Experiență în închiriere auto - constituie un avantaj.
Noi oferim:
  • Oficiu în incinta Aeroportului Internațional Chișinău;
  • Mediu de lucru plăcut, dinamic și o echipă tânără;
  • Contract individual de muncă;
  • Pachet social;
  • Salariu atractiv.
Trimite CV

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Bd. Dacia 80/3
Număr de contact:
Pagina web:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?