Publicat Ieri

Optometrist – Magazin Lensa, Chișinău

crown Compania VIP

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Hai să faci parte dintr-o echipă TARE:

Responsabilitățile tale în echipa Lensa:

  • Vei efectua consultații optometrice pentru a stabili dioptriile
  • Vei prescrie rețete pentru ochelari și lentile de contact
  • Vei oferi clienților recomandări adaptate nevoilor lor
  • Vei plasa comenzi de lentile utilizând platformele online ale furnizorilor
  • Vei oferi sprijin noilor colegi
Apreciem TARE:
  • Experiența în efecturarea consultațiilor optometrice (determinare dioptrii, prescripție pentru lentile de contact)
  • Diploma de absolvire / Atestat - este obligatoriu pentru libera practică
  • Cunoștințele despre noțiunile de bază în domeniul opticii și optometriei
  • Abilitățile de operare a calculatorului
  • Responsabilitatea și seriozitatea
  • Cunoașterea în detaliu a cataloagelor producatorilor de lentile oftalmice
Ca parte din echipă, vei beneficia de:
  • Salariu fix
  • Bonusuri prin care iți răsplătim performanța
  • Oportunitatea de a evolua rapid într-un mediu dinamic
  • Discount la toate produsele din portofoliul Lensa
  • Liber de ziua ta și extra zile de concediu pentru fiecare an petrecut în echipă
  • Contract pe o perioadă nedeterminată

Lensa este un brand românesc fondat de antreprenorul Daniel Crăciun, care după 10 ani de existență s-a poziționat între cei mai mari jucători pe piața locală de optică. În prezent, compania deține peste 80 de showroomuri în România, Republica Moldova și Bulgaria.

Despre companie

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte