Publicat Recent

Lăcătuș asamblare mecanică, Secția utilaj tehnologic

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Anenii Noi

Descrierea poziției vacante

Scopul funcției:

  • Realizeaza lucrărilor de și menținere în stare funcțională, reparații de utilaje și echipamente.

Atribuțiile de bază includ:

  • Executarea lucrărilor de întreținere, reparație, remediere mecanisme, dispozitive, instalații mecanice;
  • Respectarea parametrilor de calitate impuși prin procedurile specifice de lucru sau prin instrucțiunile tehnologice;
  • Asamblarea utilajelor și efectuarea probelor de funcționare;
  • Repararea, montarea, demontarea, testarea şi reglarea utilajului tehnologic, agregatelor şi echipamentelor noi și de după reparaţie;
  • Îndeplinirea sarcinilor cu caracter tehnic în domeniul întreţinerii şi reparării echipamentelor (montaj, utilizare, întreţinere şi reparaţii maşini, motoare, mecanisme şi instalaţii mecanice);
  • Identificarea şi rezolvarea problemele tehnice ce apar în procesul muncii, stabileşte cauzele defectării mecanizmelor;
  • Colaborarea cu muncitorii calificați, fiind ajutor pentru aceștia, și impreună cu ei realizează lucrarile dispuse de către companie;

Cerințe față de candidat:

  • Studii profesionale tehnice;
  • Experiență în muncă nu mai puţin de 2 ani;
  • Să cunoască metode de control tehnic al utilizării, întreţinerii şi reparaţiei maşinilor, motoarelor şi instalaţiilor;

Compania ofera:

  • Pachet salarial și social stimulativ;
  • Transport si alimentatie gratuita;
  • Mediu de lucru dinamic.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa de e-mail: cadre@floreni.md
sau ne pot contacta la numarul de telefon: (022) 66 70 84, [vezi telefon]060576304.

Trimite CV

Despre companie

Lider pe piata avicola din Republica Moldova

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, s. Floreni, Anenii Noi