Publicat azi

Агент по продаже авиабилетов

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Мы предлагаем:

  • Возможность карьерного роста в профессиональной среде;
  • Комфортное рабочее место, расположенное в Центре Города;
  • Мотивирующий пакет заработной платы (ставка + %) - от 12 000 леев;
  • Постоянное личное и профессиональное совершенствование;
  • Бонусы за продуктивность и результаты;
  • Хорошие условия работы в дружном коллективе;
  • Поддержка и помощь команды;

Обязанности:

  • Консультирование и информирование интересующих клиентов;
  • Совершение звонков и прием сообщений, обработка и передача информации ответственному лицу;
  • Поиск предложений и переговоры с клиентами;

Требования к кандидату:

  • Владение румынским, русским и украинским языками представляет преимущество;
  • Правильная и четкая речь;
  • Хорошие организаторские и координационные способности;
  • Хорошее знание работы ПК;
  • Ответственность и пунктуальность.

Отправьте своё резюме с фотографией на адрес электронной почты: hr@onesky.md

По возникшим вопросам, звоните на номер: [vezi telefon]069098398  HR Менеджер.

Trimite CV

Despre companie

Cu o experiență de peste 6 ani pe piața Republicii Moldova, am reușit să obținem încrederea și fidelitatea oamenilor, datorită transparenței și orientării către necesitățile clientului

Site-ul web Onesky.md funcționează pe piața biletelor de avion de 6 ani. În prezent, aproximativ 3.000 de bilete pe luna sunt vândute prin intermediul site-ului web și al aplicației pentru smartphone, iar pe întreaga perioadă de funcționare, pasagerii au cumpărat de la noi peste 160.000 de bilete.

Website-ul și aplicația Onesky sunt dezvoltate și susținute de peste 25 de profesioniști care fac căutarea rutelor convenabile mai precise și mai rapide. Ne asigurăm că nu ajungeți într-o situație neplăcută atât în timpul cât și după achiziționarea biletelor de avion.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. București 16