Publicat Ieri

Manager transport internațional de mărfuri

Informații de bază

Salariu:
de la 20 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare în desfășurare, Medii de specialitate, Fără studii
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Suntem în căutarea unui Manager Transport (cu sau fără experiență) talentat și motivat pentru a se alătura echipei noastre dinamică. Suntem o companie în continuă creștere, cu o cultură puternică a dezvoltării angajaților și a investițiilor în training-uri și dezvoltare personală.

Ceea ce oferim:
  • Un grafic de muncă stabil și echilibrat, între orele 9:00 și 18:00;
  • Un salariu atractiv, între [vezi telefon]20000-30000 MDL, în funcție de experiența și abilitățile tale;
  • Un telefon mobil cu abonament avansat pentru a fi conectat mereu;
  • O echipă dinamică și colaborativă, care lucrează împreună pentru a obține rezultate de succes;
  • Oportunități excelente de învățare și dezvoltare profesională prin training-uri și coaching personalizat;
  • Organizăm team building-uri pentru a dezvolta relații puternice între colegi și pentru a ne distra împreună.
Responsabilități:
  • Subcontractarea comenzilor de transport primite de la departamentul de vânzări;
  • Negocierea cotațiilor de transport, urmărirea curselor pînă la finalizare;
  • Realizarea unui targhet lunar de profit operațional
  • Evaluarea permanentă a pieței transporturilor în vederea identificări și extinderii portofoliului de client și transportatori;
  • Verificarea și întocmirea dosarului de transport cu toate documentele specifice (CMR, factură etc.).
Dacă ești o persoană motivată, pasionată și dornică să crești alături de o echipă dinamică, atunci acesta este locul potrivit pentru tine. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!
Trimite CV

Beneficii

Mobil

Ceai / cafea / snacksuri

Tichete de masă

Zonă de recreere

Abonament sală de sport

Deplasări de serviciu

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Cursuri de limbi străine

Traininguri

Daruri pentru diferite ocazii

Ajutor căsătorie, naștere copil

Despre companie

Suntem o companie de transport, expediție si brokeraj vamal , cu sediul în Republica Moldova și România. Cu o echipă tânără și dinamică, vă putem furniza servicii de transport într-o singură/ambele direcții (cu încărcare totală – FTL și parțială – LTL) pe întreg teritoriul Republicii Moldova, Europa, CSI, SUA și Asia Centrală . La fel, compania IMPERADOR S.R.L. oferă servicii de brokeraj vamal în Republica Moldova și România, ceea ce va duce la optimizarea cheltuielilor și siguranța bunurilor transportate.

Folosim rețeaua noastră pentru a ajuta clienții să își gestioneze bunurile mai eficient în toate lanțurile de aprovizionare. Pe măsură ce companiile din ce în ce se îndreaptă către IMPERADOR pentru soluțiile de transportare, îi împuternicim pe angajații noștri să furnizeze servicii clienților prin tehnologia noastră informatică.

Astăzi, IMPERADOR este pe radar în orice industrie care necesită transport sau logistică. Lucrăm în strânsă colaborare cu clienții, analizăm întreaga lor rețea de distribuție, de la punctul de origine până la consumatorul final, pentru a identifica oportunitățile.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte