Publicat Ieri

Manager Achizitie

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Strășeni

Descrierea poziției vacante

Compania Ozonteh Impex SRL, necesită un manager în departamentul de achiziții.

Cerințe pentru candidat:

  • responsabilitatea și dorința de a lucra;
  • cunoașterea limbilor: rusă , română și engleza
  • experiență de muncă într-un domeniu de activitate similar(sau fără experiență)
  • cunoașterea programelor de calculator și de birou Responsabilități:
  • Lucrul cu furnizorii
  •  Înregistrarea și pregătirea comenzilor catre furnizori
  • Coordonarea bazei de date a furnizorilor și a produselor solicitate
  • Monitorizarea stocurilor
  • Experiența de lucru este binevenită (sau vă vom instrui).

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Pagina web:
Rețele sociale:
Adresele postului vacant:
Strășeni, sos.Chisinau, 69
Strășeni, sos. Chisinau, 69