Publicat Ieri

Mester de curățare chimică și polisare auto

Informații de bază

Salariu:
12 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii, Gimnazial / Liceal, Profesional Tehnic
Experiență:
Fără Experiență, Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Aeroport, Băcioi, Botanica, Bubuieci, Budești, Buiucani, Centru, Chișinău, Ciocana, Ciorescu, Codru, Cricova, Durlești, Ghidighici, Ialoveni, Măgdăcești, Orhei, Poșta Veche, Râșcani, Rîșcani, Sculeni, Sîngera, Soroca, Stăuceni, Strășeni, Telecentru, Vadul lui Vodă

Descrierea poziției vacante

Perfect Trade caută un maestru de curățătorie chimică și lustruire auto pasionat și dedicat pentru a se alătura echipei noastre. Suntem o echipă dinamică, iar muncitorii noștri sunt considerați cea mai valoroasă resursă a noastră.

Cerințe:

  • Energie și entuziasm pentru industria auto.
  • Punctualitate și profesionalism.
  • Onestitate și responsabilitate în toate activitățile.
  • Abilități excelente de lucru în echipă.

Responsabilități:

  • Efectuarea procedurilor de curățare chimică a interiorului, inclusiv înlăturarea petelor și curățarea detaliată a scaunelor.
  • Efectuarea procedurilor de lustruire a caroseriei exterioare a mașinilor (instruire asigurată).

Ce Oferim:

  • Salariu stabil și la timp, reprezentând 50% din venitul mașinii.
  • Mediu de lucru prietenos și colaborativ.
  • Oportunități de dezvoltare și avansare în carieră.
  • Spațiu de lucru spațios și călduros.
  • Furnizarea echipamentelor necesare.
  • Condiții de lucru confortabile și un program stabil: de luni până vineri, de la 9:00 la 18:00 și sâmbăta, de la 9:00 la 14:00.

Cum Aplicați: Dacă sunteți pregătit să acceptați această provocare și să vă alăturați echipei noastre, vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa de e-mail nagoltrans.hr@gmail.com sau să sunați la numerele de telefon +[vezi telefon]37360911855, +[vezi telefon]37360665557, +[vezi telefon]37360911834.

Așteptăm cu nerăbdare să analizăm cererea dvs. și să vă invităm la un interviu. Vă mulțumim pentru interesul dumneavoastră în a lucra cu noi!

Abilități cheie
Curățare chimică
Trimite CV

Beneficii

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Zonă de recreere

Deplasări de serviciu

Uniformă

Program flexibil

Zile suplimentare de concediu

Acoperire costuri certificări profesionale

Echilibru viață personală / profesională

Despre companie

Compania Noastră este dedicată oferirii serviciilor de înaltă calitate în domeniul AUTO. Ne concentrăm pe satisfacția clienților și furnizarea soluțiilor optime pentru nevoile lor legate de vehicule. Cu o echipă experimentată și pasionată de industria auto, activăm pentru a oferi servicii variate și fiabile, într-un mod profesionist și eficient.

Misiunea noastră este de a oferi clienților noștri servicii auto de încredere, de calitate superioară și adaptate nevoilor lor individuale. Suntem dedicați furnizării de soluții complete și eficiente pentru întreținerea, reparația și îmbunătățirea vehiculelor, contribuind astfel la siguranța și confortul clienților noștri.

Servicii oferite de noi prezintă o gamă largă de servicii auto, inclusiv:

  • Service și reparații auto pentru toate mărcile și modelele de vehicule.

  • Vânzări și închirieri de vehicule, oferind opțiuni variate pentru nevoile și bugetul clienților.

  • Comerț cu piese de schimb de calitate, garantând fiabilitatea și performanța vehiculelor.

  • Montaj și instalare de accesorii auto, personalizând și îmbunătățind vehiculul conform preferințelor clienților.

  • Înlocuirea parbrizelor și reparații de geamuri auto, asigurând siguranța și vizibilitatea optimă în timpul condusului.

  • Servicii de vopsire și caroserie, restabilind aspectul estetic al vehiculelor.

  • Diagnosticare și testare auto avansată, pentru identificarea și remedierea eficientă a problemelor tehnice.

  • Întreținerea regulată a vehiculelor, diagnosticarea și remedierea problemelor tehnice, schimbul de ulei, înlocuirea pieselor uzate sau defecte, echilibrarea și alinierea roților, repararea sistemelor electrice și electronice etc.

Scopul nostru este de a fi partenerul de încredere al clienților noștri în toate aspectele legate de vehiculele lor. Echipa noastră de specialiști dedicată și pasionată are expertiza necesară pentru a oferi servicii profesionale și soluții personalizate, asigurându-ne că fiecare client primește experiența de calitate pe care o merită.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău