Publicat Recent

Operator introducere, prelucrare, validare date

Informații de bază

Salariu:
9 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Medii
Experiență:
De la 1 an
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Cunoasterea programului 1C,
  • experienta in vinzari,
  • cunoasterea limbilor rusa si romana,
  • ciunoasterea limbii engleze este foarte binevenita si prezinta avantaj la angajare

Condiții de muncă:

  • locul de munca corespunde tuturor cerintelor

Responsabilități:

  • perfectarea comenzilor,
  • eliberarea facturilor catre clienti,
  • vinzarea din depozit a hranei si accesoriilor pentru animalele de companie,
  • comunizarea ci uzinele producatoare de hrana pentru animale de companie,
  • alte obligatiuni care se vor discuta la convorbire.
Trimite CV

Despre companie

Servidar S.R.L. este distribuitor al berii OBOLONI in Moldova. De asemenea comercializează bere si bauturi nealcoolice din Cehia, Bulgaria, Polonia; hrană și accesorii pentru animale de companie; alte produse aleatorii.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte