Publicat Recent

Chelner

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Part-time, În ture
Experiență:
Fără Experiență, Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Panadero este în căutarea de personal prietenos și atent care să creeze o atmosferă confortabilă și relaxantă pentru oaspeții restaurantului.

Atribuțiile funcționale de bază:

  • Întîlnește oaspeții și îi acomodează la masa restaurantului;
  • Informează oaspeții despre meniul restaurantului și promoțiile actuale;
  • Asistă oaspeții la alegerea mîncărurilor și băuturilor;
  • Preia comenzile de la oaspeți;
  • Introduce corect informațiile despre comandă în sistemul POS;
  • Verifică calitatea pregătirii, temperatura și prezentarea alimentelor și băuturilor înainte de servire;
  • Servește bucatele și băuturile comandate conform stadardelor de aranjare a mesei și deservire a oaspeților;
  • Participă la traininguri, ateliere și alte evenimente educaționale.

Avem următoarele cerințe de angajare:

  • Cunoștințe despre tipurile și regulile de așezare și de servire a mesei pentru diverse evenimente;
  • Cunoștințe despre tipurile și destinația de utilizare a veselei, tacâmurilor, textilelor de masă;
  • Experiență e binevenită
  • Cunoașterea și vorbirea limbilor română, rusă este obligatorie;
  • Bune abilități de comunicare pentru a deservi clienții cu ușurință;
  • Respectarea regulilor de igienă personală și standardele sanitare;
  • Abilități de vânzare;
  • Aplicarea regulilor de conduită în situații non-standard și conflictuale;
  • Amabilitate și acuratețe;
  • Dorința de a învăța lucruri noi.

Oferim:

  • Condiții de munca favorabile;
  • Uniformă;
  • Salariu motivant;
  • Dezvoltare profesională;
  • Bonusuri și recompense pentru îndeplinirea sarcinilor;

Lucru într-o echipă tânără și ambițioasă.

Vă așteptăm cu drag!

Detalii [vezi telefon]062001800

Trimite CV

Despre companie

Pregătim cele mai delicioase produse de patiserie gata pentru copt. Disponibile în magazine!
- PATISERIE & RESTAURANT

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Mihai Eminescu Street 48