Publicat Recent

Tehnician calitate - automotive

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Bălți

Descrierea poziției vacante

Profilul candidatului:

  • Minim studii medii;
  • Experiența în controlul calității produselor - reprezintă un avantaj;
  • Organizat, metodic și orientat pe detalii;
  • Seriozitate, responsabilitate, abilități de comunicare, spirit de lucru în echipă;
  • Disponibilitate și flexibilitate;
  • Rezistență la stres;
  • Utilizare PC , MS Office și soft-uri.

Responsabilități de bază:

  • Crează și urmărește documentația conform standartului calității;
  • Verifică conformitatea produselor și validarea producției;
  • Instruiește personalul din producție;
  • Participă la analiza reclamațiilor de client și implimentarea măsurilor corective/preventive;
  • Întocmește rapoarte și analize de calitate;
  • Asigură atingerea și realizarea obiectivelor departamentului și ale companiei.

Noi Oferim:

  • Dezvoltarea unei cariere într-o companie de succes;
  • Loc de muncă stabil pe o perioadă nedeterminată;
  • Oportunități de formare și instruire atractive;
  • Pachet salarial motivant;
  • Mediu de lucru tânăr și dinamic.

Cum Aplici:
Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV-ul cu specificarea poziției la următoarea adresă de e-mail: hr@qualityhub.ro
Sau să sune la numărul de telefon: [vezi telefon]079999479.

Trimite CV

Despre companie

Suntem o companie internationala cu peste 15 ani de experienta in asamblarea si verificarea calitatii produselor din industria automotive, electronic si microelectronica.

Noi te invitam sa te alaturi echipei noastre de profesionisti:

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Număr de contact:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?