Publicat Ieri

Secretar al Președintelui Comitetului de Conducere al băncii

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

 Responsabilităţi:

  • Stabilirea întâlnirilor de afaceri conform agendei Președintelui Comitetului de Conducere al băncii;
  • Acordarea suportului administrativ Președintelui Comitetului de Conducere al băncii;
  • Planificarea și organizarea evenimentelor interne și externe cu participarea reprezentanților băncii;
  • Îndeplinirea lucrărilor de secretariat și a altor sarcini administrative;
  • Gestionarea flluxului de documente interne și externe.

 Cerințe:

  • Studii superioare;
  • Abilități bune de comunicare, punctualitate, responsabilitate;
  • Experiența pe un post similar va constitui un avantaj;
  • Cunoașterea PC (Word, Excel, PowerPoint) la nivel de utilizator avansat;
  • Cunoașterea limbilor română, rusă și engleză la nivel avansat;
  • Integritate personală și profesională, acuratețe și atenție la detalii.

 Ce oferim:

  • Cursuri gratuite de formare si dezvoltare profesională;
  • Ajutor material pentru evenimente speciale;
  • Prima de performanță;
  • Vineri - zi de lucru cu program de munca redus;
  • Pauza dulce cu ceai si biscuiți;
  • Echipă dinamică si ambițioasă.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică: hr@fincombank.com, cu indicarea postului pentru care aplică.

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
5 star star star star star 1 recenzie
Lilia Balcanu
5 star star star star star
02 Aprilie 2023
Balcanu Lilia
0

Contacte