Publicat Recent

Оператор службы поддержки колл-центра

Informații de bază

Salariu:
de la 9 000 MDL
Program de lucru:
În ture
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

"Paymaster" SRL расширяет свою команду!

Вы коммуникабельны и активны, подавайте заявку прямо сейчас!

Предлагаем:

  • Динамичная работа в офисе
  • Трудоустройство с полным соц. пакетом
  • Своевременная выплата заработной платы 9 000 леев + БОНУС
  • Возможность развиваться в среде профессионалов
  • Сплоченная и продуктивная команда
  • Сменный график работы по 6 часов/день
  • Современный офис в центре Кишинева Адрес: ул. Аллея Гэрий, 42

Требования:

  • Общительная, энергичная и позитивная личность
  • Свободный уровень владения румынским и русским языками
  • Знание ПК на продвинутом уровне
  • Высшее образование завершено или в процессе завершения
  • Возможность работать посменно
  • Опыт работы в соответствующей сфере будет преимуществом

Обязанности:

  • Осуществление и прием телефонных вызовов
  • Оказание информационной поддержки клиентам

Отправьте свое резюме на hr@paymaster.md с указанием вакансии

Despre companie

"Paymaster" S.R.L. fiind una din cele mai mari companii FINTECH din Moldova, administrează sistemul național de plăți RunPay, care funcționează în Republica Moldova în baza licenței BNM Nr. 000577 din 11.09.2014 - Emiterea monedei electronice și toate serviciile de plată.

RunPay Moldova reprezintă un sistem de plăți universal, care oferă clienților o gama variată de servicii:

  • achitări online pe site https://my.runpay.com sau prin intermediul aplicației mobile RunPay
  • deschiderea conturilor de plăți pentru clienți
  • efectuarea plăților în numerar prin rețeaua de terminale (peste 2 500 terminale Сash-In/Cash-Out și POS) în orașele și satele de pe întreg teritoriul țării)
  • depunerea cererilor și primirea în numerar a creditelor rapide online sau la terminale Cash-Out/Pos
  • eliberarea în numerar a banilor de pe conturile RunPay (provenite din transferuri, credite,
  • retrageri din alte sisteme de plăți, câștiguri din pariuri sportive ș.a. (peste 2000 puncte de eliberare în toată țara)
Facebook: https://www.facebook.com/RunPayMDL2

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte