Publicat Recent

Manager de vânzări

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Titlu: Manager de Vânzări B2B

Agenția DCC Agency caută un Manager de Vânzări B2B pentru a se alătura echipei noastre dinamice și orientate către rezultate. Candidatul ideal va fi responsabil pentru identificare noilor clienții și dezvoltarea afacerii prin intermediul vânzărilor B2B.

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzări B2B pentru a atinge obiectivele companiei
  • Identificarea și dezvoltarea de noi oportunități pentru agenție
  • Crearea și menținerea relațiilor cu clienții și a parteneriilor de afaceri
  • Monitorizarea tendințelor pieței și a concurenței pentru a identifica oportunități de afaceri și pentru a dezvolta strategii de vânzare eficiente
  • Păstrarea cunoștințelor actualizate în privința tendințelor, tehnicilor de vânzare și evoluțiilor pieței pentru a avea un avantaj competitiv
  • Identificarea și urmărirea oportunităților de afaceri noi și existente, împreună cu dezvoltarea și implementarea planurilor de acțiune pentru a valorifica aceste oportunități

Cerințe:

  • Experiență în vânzări B2B și/sau în managementul unei echipe de vânzări
  • Cunoștințe solide despre procesul de vânzare B2B și abilitatea de a implementa strategii eficiente de vânzare
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții
  • Abilitatea de a lua decizii rapid și de a prioritiza sarcinile într-un mediu de lucru dinamic
  • Cunoașterea programelor precum: Google Sheets și Google Doc
  • Raportarea regulată a performanțelor personale și a progresului în atingerea obiectivelor de vânzări

Ofertă:

  • Oportunitatea de a lucra într-o companie de succes și dinamică, cu o cultură de lucru orientată către performanță
  • Pachet salarial atractiv și motivant, format din salariu de bază și bonusuri de performanță
  • Oportunități de avansare și dezvoltare a carierei profesionale
  • Oferirea de echipament și instrumente necesare pentru îndeplinirea sarcinilor
  • Mediu de lucru stimulant, cu o cultură organizațională bazată pe performanță și colaborare

Dacă ești interesat să faci parte dintr-o echipă inovatoare și vă îndepliniți cerințele de mai sus, te rugăm să ne trimiți CV-ul dvs. și o scurtă prezentare la adresa de e-mail hello@dcc.agency. Îți mulțumim pentru interesul tău în a te alătura echipei noastre.

Trimite CV

Despre companie

Discover Creative Communication – asta a fost descifrarea primordială, deși

Demn Corect Calitativ sau Diacritice Cratime Conjuncții ar descrie la fel de bine felul în care lucrăm.

Pe lângă îmbinarea tehnicilor clasice de marketing, care vizează:

Identitatea brandului,
Strategia de comunicare despre brand și produs,
Elaborarea conținutului creativ și
Promovarea,

ne caracterizează și un set de repere valorice:

Păstrăm atitudinea și discursul demne;
Nu facem compromisuri gramaticale;
Nu vulgarizăm strategia de promovare până la hotarul inculturii.

Iată, deci,
De ce DCC.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte