Publicat Recent

Reprezentant medical

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Studii medicale sau farmaceutice
  • Experiența în vânzări în domeniul medical constituie un avantaj
  • Cunoașterea limbii româna, rusă
  • Cunoștințe de operare PC (Word, Excel, Power Point)
  • Abilități excelente de comunicare, relaționare interpersonală și negociere
  • Perseverență, corectitudine, punctualitate
  • Entuziasm, ambiţie, orientare către rezultat
  • Dinamism, implicare, fire optimistă
  • Abilitatea de a lucra în echipă și independent
  • Permis de conducere categoria B
  • Disponibilitate pentru deplasări

Condiții de muncă:

  • Salariu competitiv: salariu fix + bonusuri
  • Posibilitatea dezvoltării în cadrul companiei (traninguri, seminare)
  • Mașină de serviciu / abonament telefonic
  • Tichete de masă
  • Pachet social deplin conform legislației RM
  • Mediu excelent de lucru într-o echipă dinamica de profesioniști

Responsabilități:

  • Promovarea eficientă a imaginii și a produselor companiei către medici și alți specialiști din domeniu
  • Stabilirea, dezvoltarea și menținerea relației cu medicii și farmaciștii din zona alocată
  • Organizarea și participarea la evenimente medicale specifice cu scopul promovării produselor
  • Întocmirea rapoartelor / planului de activitate și realizarea targetului de vânzări stabilit
  • Menținerea și dezvoltarea relației cu actualii clienți – fidelizarea acestora

Persoanele interesate sunt invitate să trimită CV cu poză pe adresa de email alina.cebanu@dita.md cu specificarea poziției și a brandului pentru care candidați.

Trimite CV

Despre companie

Compania Dita Estfarm este cel mai mare distribuitor farmaceutic în Moldova cu istorie de peste 25 ani. În ultimii 15 ani Dita Estfarm este lider pe piaţa farmaceutică din RM, dar din 2013 intră în TOP 10 importători din ţara. Compania distribuie peste 7000 de produse farmaceutice şi parafarmaceutice la nivel naţional de la peste 170 de furnizori locali si internationali, către peste 800 de clienţi - farmacii private, farmacii de spitale şi extrabugetare, alte depozite farmaceutice. Astăzi compania deţine şi cel mai mare lanţ de farmacii “Farmacia Familiei” si Dita Hyper Farmacie.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte