Publicat Recent

Administrator la complexul turistic Chateau Purcari

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Chișinău, Ștefan-Vodă

Descrierea poziției vacante

Dacă ești interesat să îți construiești o carieră de succes într-o companie cu renume internațional și să devii parte a unei echipe dinamice și profesioniste, te invităm să aplici!

Rol: Organizarea, conducerea și  funcționarea  complexului turistic, obținerea de  rezultate pozitive  din  punct  de  vedere economic, calitativ și cantitativ;

Responsabilitățile principale vor include, dar nu se vor limita la:

  • gestionarea activitatii complexului turistic;
  • instruirea, organizarea, motivarea și controlul activitătii întregului personal din complexul turistic;
  • organizarea și supravegherea activității personalului din restaurant;
  • monitorizarea cheltuielilor şi respectarea bugetului alocat;
  • monitorizarea și optimizarea continuă a tuturor proceselor din complex;
  • instruirea și evaluarea periodică a chelnerilor cu referire la cunoaștera meniului, sortimentului de vinuri, regulilor de servire și comunicare cu oaspeții;
  • coordonarea evenimentelor speciale şi festive;

Educație și experiență:

  • Studii superioare în turism/industria hotelieră;.
  • Fluență în limbile engleză, română și rusă (scris și verbal);
  • Experiență în industria hotelieră;
  • Experiență și abilități în gestionarea eficientă a unei echipe;
  • Bun organizator cu  rezistență  mare la  efort  intelectual și  stres;
  • Simț și spirit gospodăresc, imaginație și  creativitate;
  • Autocontrol,  stăpânire de sine, prezență fizică și intelectuală plăcută;
  • Spirit de observatie, inițiativă  și  spirit  comercial;

Oferim:

  • Instruire și posibilitate de dezvoltare profesională
  • Mediu dinamic și plăcut de lucru;
  • Motivare competitivă;
  • Transport în ambele direcții;
  • Cazare și alimentare;

Important!!! Locul de muncă este la Chateau Purcari, r. Ștefan-Vodă, s. Purcari. Activitatea se realizează în schimburi (o săptămână de muncă, una liberă)

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, expediază CV-ul la adresa hr@purcari.md">hr@purcari.md

Trimite CV

Despre companie

Grupul Purcari este unul dintre principalii producători de vin și brandy din Europa Centrală și de Est, gestionând aproximativ 1,000 de hectare de podgorii și 4 vinării din România și Republica Moldova: Purcari, Crama Ceptura, Bostavan și Bardar.

Grupul deține un portofoliu compus din mai multe branduri de vin și vin spumant, din toate categoriile de preț, precum și un brand de divin premium.

Grupul Purcari este cel mai mare exportator de vin din Moldova, cu livrări în peste 30 de piețe din Europa (Polonia, Cehia, Slovacia, Ucraina, Norvegia, Marea Britanie, etc.), Asia (China, Japonia, Coreea de Sud) și America (SUA și Canada).

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte