Publicat azi

Designer grafic

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania anunţă concurs de suplinire a postului vacant de Designer grafic.

Principalele cerinti pentru aceasta functie:

  • Experienta in domeniu.

Responsabilităţi:

  • Crearea machetelor grafice (flyere, panouri, posterem, invitatii, etc.);
  • Elaborarea conceptelor şi a designului grafic;
  • Prelucrarea si pregatirea imaginelor pentru print;

Cerințe:

  • Cunoştinţe în programele: Adobe Photoshop,Corel Draw, Adobe Illustrator;
  • Experienţă în domeniu;
  • Portfolio;

Expediaţi CV-ul şi portofoliul Dvs la adresa: plottermd@gmail.comtanavius@mail.ru

+[vezi telefon]373 69 37 95 55

Trimite CV

Despre companie

Scopul nostru este de a căuta şi dezvolta noi materiale şi tehnologii pentru a putea acoperi o gamă cât mai variată de produse pentru a satisface cele mai exigente cerinţe ale clienţilor nostri.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. Căpriana 54/2