Publicat Ieri

Manager Turism

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Suntem in cautare de “sfatuitori de calatorie” pentru a consilia clientii pentru calatorii de vis. Daca esti pasionat de calatorii , iti doresti sa ajuti oamenii si daca esti dornic de a invata lucruri noi, te asteptam sa te alaturi echipei noastre!

Asteptarile noastre:

  • Sa iti doresti sa urmezi o cariera in domeniul turismului sau ticketing-ului
  • Orientare catre client
  • Reprezinta un avantaj in calatoria ta de “sfatuitor de calatorie”: limba Engleza la nivel conversational, absolvirea unei facultati in domeniul Turismului, experienta in customer care
  • Abilitati foarte bune de:
    • Comunicare si vanzare;
    • Pro-activ, organizat, ordonat, spirit de echipa, punctualitate;
    • Cunostinte operare PC.
  • Le-ai bifat pe toate? Super! Uite ce vei face la noi:

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Interactionezi cu clientii atat telefonic, cat si in scris
  • Consiliezi clientii in alegerea serviciilor de travel
  • Oferi asistenta pre si post vanzare
  • Promovezi serviciile si produsele TrippoTravel.md
  • Efectuezi rezervari in sistemele folosite de compania noastra

Beneficii:

  • Siguranta unui venit fix lunar, plus bonusuri considerabile in functie de rezultate
  • Vacante cu tarife reduse pentru angajati
  • Training-uri de specialitate si teambuilding-uri
  • Fructe si cea mai buna cafea la birou
  • Localizare centrala: pe str. Armenească 15
  • Atmosfera destinsa, colegi tineri si prietenosi

Noi nu recrutam pentru un post, ci pentru un parcurs profesional! Ne caracterizeaza valori ca munca in echipa, inovare si determinare, creativitate si performanta. Tot ce trebuie sa faci tu, este sa vii cu un Can Do Attitude!

Pentru ca suntem intr-o continua dezvoltare, suntem mereu in cautare de oameni deschisi care sa ni se alature, poti sa ne trimiti CV-ul tau si scrisoarea de intentie pe adresa trippo.md@gmail.com

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Armeneasca 15