Publicat Ieri

Сварщик / Sudor в Чехию

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
În străinătate, Praga, Republica Cehă

Descrierea poziției vacante

Ищем специалистов по профессии — Сварщик MАG / МIG.

Требования: Ручная сварка металлический изделий методом МAG / MIG и ТIG, зачистку сварочного шва после сварки.

Толчущина материала 0,8 мм — 3,0 мм, черный лист и нержавейка детали элетро технических шкафов и их компонентов.

Обязанности: Знание метода сварки MАG, TIG, опыт работы мин. 3 года.

Нужна очень хорошая ориентация в технической документации.

Ожидаем: профессиональный подход к работе, хорошие рабочие навыки, самостоятельность, ответственность.

Условия: Работа в Чехии по рабочей чешской визе на 3 месяца или на 2 года по трудовой карте.

Выплачиваем бонус в размере 2 000 EUR при отработке контракта на два года.

Мы прямой работадель, готовы помочь с оформлением документов под  визу.

Предоставляем жилье, питание.

Контакт: export@tvd.cz , Tel / Telegram /  Viber: +[vezi telefon]420 608 280 492 .

Trimite CV

Despre companie

Compania TVD – Producție Tehnică, are o tradiție de mulți ani, nu doar ca producător de produse proprii, ci și ca furnizor atât de verificat și de încredere al produselor clienților, pe baza cerințelor atât ale partenerilor autohtoni, cât și străini.
Are sediu propriu de peste 20.000 m2. Are peste 750 de lucrători calificați. Ea participă la dezvoltarea stabilității regionale a ocupării forței de muncă. Tradiția, marca și stabilitatea sa o fac una dintre companiile cruciale din regiune.
Compania TVD – Productie Tehnica a.s. este format din două divizii, care conțin mai multe centre independente; aceste centre sunt specializate în domenii individuale, oferind servicii și produse extrem de profesionale:

Divizia de productie metal si prelucrare CNC table

- Productie casete de tablouri, cutii de date, cutii HUP (inchidere gaz principal);
- prelucrare CNC table
- Acoperire cu pulbere
- Productia de unitati si componente metalice

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte